BOSNIAN_GUILD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOSNIAN_GUILD

BOSNIAN_GUILD, to smo mi ...
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Prijedlog za bolje sutra

Go down 
+6
ArMean
Amellaa
Alen
necko13
Nobe
Skandal_Boy
10 posters
AutorPoruka
Skandal_Boy
Spahija
Spahija



Male
Broj komentara : 23
Age : 33
Location : Travnik
Registration date : 2008-06-07

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 9:12 pm

evo ja smislio nest pa sta vi mislite o tome :

Da svaki igrac naseg gl.saveza uzme jednog igraca iz winga i da mu pomaze koliko moze da ga uci , da mu daje savjete da mu npr. kupi neki dobar dio opreme , to nas nece kostati nist ali ce njima dobro dođi . Ovim bi obezbjedili nove snage za nas savez , i aBd kad se prosirimo imat cemo jakeigrace koji ce voljeti ovaj nas savez
flower afro
Na vrh Go down
Nobe
Spahija
Spahija



Broj komentara : 1
Registration date : 2008-06-24

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 9:21 pm

dobar prijedlog ja sam za
Na vrh Go down
necko13
DJ Caffe "Uzdravlje"
DJ Caffe
necko13


Broj komentara : 36
Location : Zenica
Registration date : 2008-06-23

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 9:23 pm

veoma dobar prijedlog i ja sam isto za
Na vrh Go down
Alen
Pasa
Pasa



Male
Broj komentara : 2
Age : 34
Location : SArajevo
Registration date : 2008-06-30

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: ZA   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 9:34 pm

i ja sam za,princeza me natjerala da to kazem...oce da me bije....hahaha pale pale
Na vrh Go down
Amellaa
Princeza
Princeza
Amellaa


Female
Broj komentara : 43
Age : 36
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-28

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 9:42 pm

i ja sam za, vezir (shock) me natjerao da to kazem...maltretira me... Razz Laughing
Na vrh Go down
ArMean
Pasa
Pasa



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-06-27

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 9:46 pm

ma meni je mrsko to ,jedva sebe odrzavam jos da tamo nekom djetu dajem pare i savjete,nek se sam uci i ja sam bez icije pomoci dosao ovdje!!!
Na vrh Go down
Amellaa
Princeza
Princeza
Amellaa


Female
Broj komentara : 43
Age : 36
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-28

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 9:59 pm

ArMean (citat):
ma meni je mrsko to ,jedva sebe odrzavam jos da tamo nekom djetu dajem pare i savjete,nek se sam uci i ja sam bez icije pomoci dosao ovdje!!!

100% si upravu...
Na vrh Go down
Alen
Pasa
Pasa



Male
Broj komentara : 2
Age : 34
Location : SArajevo
Registration date : 2008-06-30

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:14 pm

Amellaa (citat):
i ja sam za, vezir (shock) me natjerao da to kazem...maltretira me... Razz Laughing


haha...a jesam neki....ccc
Na vrh Go down
FearLessBiH




Broj komentara : 31
Registration date : 2008-06-13

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:50 pm

dobar prijedlog
svidja mi se Very Happy
armin pa nije tesko nekom dati neki savjeti i
ugurati mu 10k golda s vremena na vrijeme.
nama neznaci puno al njima da.
eto i ja sam ZA... bounce
Na vrh Go down
KingOfTheRing
Admin
KingOfTheRing


Male
Broj komentara : 89
Registration date : 2008-03-19

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:35 am

i ja sam za ako oni uopšte redovno igraju moze se pogurati a ne da se finansira njihov razvoj ...
Na vrh Go down
https://bosnian-guild.bosnianforum.com
coolersa




Male
Broj komentara : 8
Age : 42
Registration date : 2008-06-30

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 9:35 pm

I mene sto se tice "no problemo" ko se prvi javi eto njega cu da ne bude ljutnje. Iako nemam puno casti dugo igram glad.. i znam plaho heh. Ne igram s rubinima.
Na vrh Go down
shalladin
Pasa
Pasa



Broj komentara : 1
Registration date : 2008-07-07

Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 11:13 pm

Suspect straha prijedlog... onda cu preci u wing SmileSmile sala :Smile affraid
Na vrh Go down
Sponsored content





Prijedlog za bolje sutra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za bolje sutra   Prijedlog za bolje sutra Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prijedlog za bolje sutra
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BOSNIAN_GUILD :: Članstvo :: Obavijesti-
Idi na: